شناسه خبر: ۱۶۱۷۴۱
لینک کوتاه کپی شد

طلافروشان مشهدی بیش از ۸ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان اهدا کردند

مدیر ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خراسان رضوی گفت: فعالان صنف طلا، جواهر و نقره مشهد در قالب پویش سفیران آزادی با پرداخت مبلغ هشت میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال زمینه آزادی ۳۷ زندانی جرائم غیرعمد در استان را فراهم کردند.

طلافروشان مشهدی بیش از ۸ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان اهدا کردند

به گزارش مشهد فوری؛ جواد غفاریان طوسی اظهار کرد: این افراد که به عنوان نمایندگان صنف طلا فروش مشهد بودند، در قالب پویش سفیران آزادی با حضور در دفتر ستاد دیه استان خراسان رضوی پس از بررسی پرونده زندانیان جرائم غیرعمد، مبلغ یاد شده را پرداخت کردند.

مدیر ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خراسان رضوی بیان کرد: با طی شدن روند اداری و قضایی، این تعداد مددجوی نیازمند از زندان‌های خراسان رضوی آزاد خواهند شد.

وی افزود: بدون احتساب کمک اخیر از ابتدای امسال تاکنون شماری از نیکوکاران عضو اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره مشهد با پرداخت بیش از چهار میلیارد ریال کمک به این ستاد، زمینه آزادی ۵۶ زندانی نیازمند استان را فراهم کرده‌اند.

غفاریان طوسی اضافه کرد: شهروندان ارجمندی که تمایل به مشارکت در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد دارند، جهت کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با شماره ۰۵۱۳۸۹۴۶۰۰۳ داخلی ۵ و یا تلفن ۰۹۱۵۵۶۷۱۰۵۰ تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

 

ارسال نظر