شناسه خبر: ۱۶۲۴۱۰
لینک کوتاه کپی شد

برای بررسی آسیب‌های سیل؛

معاون اول رییس جمهور وارد مشهد شد

معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی وضعیت مناطق سیلزده مشهد و خسارت‌های ناشی از این پدیده طبیعی در استان خراسان رضوی دقایقی پیش وارد مشهدالرضا شد.

معاون اول رییس جمهور وارد مشهد شد

به گزارش مشهد فوری؛ محمد مخبر در این سفر برنامه ریزی نشده، قرار است ضمن بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل و گفت و گو با مردم، به منظور بررسی آخرین وضعیت آسیب های ناشی از سیلاب، نشستی را با مدیران استان خراسان رضوی برگزار کند.

بارش‌های تندری اخیر در مناطق شهری و روستایی خراسان رضوی که با تگرگ و وقوع سیلاب همراه بود علاوه بر وارد آوردن خسارت های فراوان به بخش راه، کشاورزی و زیرساختهای آب و برق استان، جان ۹ نفر را در مشهد و فریمان گرفت.

معاون اول رییس‌جمهور چهارشنبه گذشته نیز پس از بروز سیلاب مهیب مشهد، در تماس تلفنی با استاندار خراسان رضوی آخرین وضعیت منطقه پس از این حادثه را جویا شده و بر بسیج همه جانبه امکانات و دستگاه‌های اجرایی و امدادرسان برای کمک به آسیب دیدگان سیل تاکید کرده بود.

مخبر در این ارتباط تلفنی، با اظهار تاسف از جان باختن تعدادی از هموطنان، ارزیابی دقیق مناطق سیل‌زده و بسیج امکانات لازم برای امدادرسانی و اسکان اضطراری برخی حادثه دیدگان را ضروری خوانده و از مسوولان اجرایی استان خواسته بود تا نیازهای ضروری برای پشتیبانی و رفع کمبودهای احتمالی را هرچه زودتر به مرکز گزارش کنند.

 

ارسال نظر