شناسه خبر: ۱۶۱۹۳۳
لینک کوتاه کپی شد

مسوول سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی خبرداد؛

اهدای ۵۲۷ جهیزیه در مناطق محروم خراسان رضوی

مسوول سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی گفت: در طرح نهضت مومنانه، ۵۲۷ سری جهیزیه به خانواده های محروم و نیازمند استان خراسان اهدا شد.

اهدای ۵۲۷ جهیزیه در مناطق محروم خراسان رضوی

به گزارش مشهد فوری؛ محمد روحانی صبح سه شنبه در مراسم نهضت خدمت مومنانه (توزیع جهیزیه) ویژه سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی که در سالن ورزشی برگزار شد، به اقدامات طرح نهضت مومنانه اشاره و اظهار کرد: سابقه خدمت جهادگران به حاشیه شهر از ۸ سال پیش آغاز شده است و امروز به یاد سردار سلیمانی این رزمایش برقرار است و در سایر کشور نیز در حال برگزاری است.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی با اشاره به اینکه خدمت مومنانه سال‌ها با حمایت‌های فرمانده کل سپاه، بسیج و مشارکت خیرین و سازمان‌های مختلف برپاست، افزود: بیش از هزار جهیزیه در مهرماه اهدا شد و امروز ۵۲۷ سری جهیزیه از محل قرارگاه محرومیت زدایی با کمک خیرین به سراسر استان ارسال خواهد شد.‌

وی به دیگر اقدامات این طرح اشاره و ابراز کرد: همچنین ۳ هزار بسته در حرم مطهر به دانش آموزان اهدا می‌شود و در دهه فجر نیز این طرح اجرا می‌شود.

روحانی افزود: با همکاری آموزش و پرورش ۵ هزار سبد ورزشی به مدارس محروم اهدا و در صبحانه مدارس ۸۱ هزار پرس غذا به دانش آموزان در مدارس توزیع می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۲۰۷۸ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی از دیگر اقدامات این نهاد است، افزود: یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون مردم خراسان به غزه کمک کردند و یکی از رسالت‌های ما بازسازی و نوسازی مساجد است. این هفته به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) ۱۸ هزار درخت در سراسر استان کاشته می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: با همکاری بسیج سازندگی و خیرین ۴۶ نفر زندانی در شب میلاد حضرت زهرا (س) آزاد و همچنین در شب یلدا برای هر روستایی مبلغی اختصاص و ۱۰۰ هزار سبد یلدایی اهدا شد.

روحانی گفت: اقتدار جبهه مقاومت مدیون رشادت‌های سردار حاج قاسم سلیمانی است در این راستا همزمان با شهادت این فرمانده مقتدر، روزانه از ۴ هزار مهمان حاضر در این مراسم، پذیرایی می‌شود.

 

 

ارسال نظر