شناسه خبر: ۱۶۲۱۳۷
لینک کوتاه کپی شد

برگزاری کمیته حفاظتی با حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در فرودگاه مشهد

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری بر رویکرد افزایش رفاه مسافران و ضریب امنیتی در پروازهای پیک تعطیلات بهمن‌ماه امسال در فرودگاه مشهد تاکید کرد.

برگزاری کمیته حفاظتی با حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در فرودگاه مشهد

به گزارش مشهد فوری به نقل از روابط‌ عمومی اداره‌ کل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی، کمیته امنیت و حفاظتی ظهر امروز (جمعه) با حضور کاپیتان محمد محمدی‌بخش معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری رئیس کمیته حفاظتی صنعت هوانوردی، محمود امانی‌بنی مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی‌، فرمانده پلیس فرودگاه‌های استان و فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی خراسان‌رضوی برگزار شد. 

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در این نشست ضمن اشاره به پیک تعطیلات بهمن‌ و اسفندماه امسال و رویکرد مردم نسبت به سفرهای زیارتی اظهار داشت: از آنجا که در پیک مناسبت‌های‌ مذهبی قرار داریم به‌طبع بخش گسترده‌ای از مردم‌ تمایل به زیارت حرم امام هشتم، علی‌بن‌الموسی‌الرضا(ع) دارند. 

کاپیتان محمدی‌بخش با بیان مطلب فوق افزود: از همین‌ حیث، سیاستگذاری، هماهنگی و تصمیم‌گیری‌ها‌ در پیک تعطیلات پیشرو می‌بایست با رویکرد افزایش رفاه مسافران و زائران رضوی، انجام به‌موقع پروازها و اطلاع‌رسانی لحظه‌ای به مسافران باشد. 

وی با تقدیر از اقدامات فرودگاه مشهد در زمینه انجام منظم پروازها در پیک‌های مسافری تصریح کرد: در پیک تعطیلات پیشرو نیز می‌طلبد‌ مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی همچون گذشته به اقدامات خود نسبت به انجام منظم پروازها و افزایش رفاه و کیفیت خدمات‌رسانی به زائران رضوی ادامه‌ دهد. 

معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین بر اقدامات لازم به‌منظور افزایش پروازها و بالابردن ضریب امنیتی در فرودگاه مشهد تاکید کرد و یادآور شد: با توجه به دسیسه‌های‌ دشمنان و معاندان می‌طلبد همواره نسبت به بالابردن ضریب امنیتی در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد اهتمام ویژه داشته باشیم تا زائران و گردشگران با اطمینان خاطر به سفر بپردازند.

گفتنی است؛ کاپیتان محمدی‌بخش رئیس کمیته امنیتی صنعت هوانوردی کشور پیش از حضور در این نشست، در جریان بازدید سرزده از بخش‌های مختلف فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد، توصیه هایی را درباره افزایش سطح امنیتی گیت‌ها و بهبود کیفیت خدمات به مسافران ارائه کرد.

 

ارسال نظر