شناسه خبر: ۱۶۱۹۲۱
لینک کوتاه کپی شد

رئیس اتحادیه گل‌فروشان مشهد خبر داد

افزایش ۱۵ درصدی قیمت گل/ پیش‌بینی استقبال از بازار گل به مناسبت روز مادر

رئیس اتحادیه گل‌فروشان و فروشندگان سموم دفع آفات نباتی مشهد گفت: در سال‌جاری قیمت گل نسبت به سال گذشته ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش پیدا کرده که برخلاف سایر اصناف، این افزایش قابل پیش‌بینی و کنترل‌شده بوده است.

افزایش ۱۵ درصدی قیمت گل/ پیش‌بینی استقبال از بازار گل به مناسبت روز مادر

به گزارش مشهد فوری؛ محمد رضائی مزینانی در خصوص وضعیت بازار گل در آستانه "روز مادر"، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت بازار گل خوب بوده و پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی در آستانه روز مادر داشته باشیم.

وی در رابطه با قیمت انواع گل، افزود: در سال‌جاری قیمت گل نسبت به سال گذشته ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش پیدا کرده که برخلاف سایر اصناف، این افزایش قیمت قابل پیش‌بینی و کنترل‌شده بوده است.

رئیس اتحادیه گل‌فروشان و فروشندگان سموم دفع آفات نباتی مشهد در خصوص روند افزایشی قیمت گل در سه ماه پایانی سال، گفت: این افزایش به استقبال مردم، شرایط آب و هوایی و برخی مسائل غیرقابل پیش‌بینی بستگی دارد؛ تفاوت قیمتی زیادی تا پایان سال در بازار گل شاهد نخواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به این‌که پیش‌بینی‌های لازم در عرصه تولید انجام و میزان تولید گل به اندازه کافی بوده، قیمت‌ها نیز به‌طور مناسبی افزایش یافته است.

مزینانی تصریح کرد: در حال حاضر گل‌فروشان آماده می‌شوند تا گل و لوازم موردنیاز برای آماده‌سازی سفارش‌ها را برای استقبال شهروندان در آستانه روز مادر تهیه کنند.

 

ارسال نظر