شناسه خبر: ۱۶۲۰۳۲
لینک کوتاه کپی شد

عضو شورای شهر مشهد درحاشیه برگزاری بیست وچهارمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی بیان کرد:

توسعه کمی و کیفی نمایشگاه ها ،گام موثری درمسیر خدمت رسانی

عضو شورای شهر مشهد دربیست‌وچهارمین نمایشگاه لوازم خانگی مشهدگفت : توسعه کمی و کیفی نمایشگاه ها گام موثری در مسیر خدمت رسانی است که نمایشگاه بین‌المللی مشهد دراین راستا اقدامات خوبی انجام داده ودرادامه راه نیز خدمات خود را کیفی تر پیش خواهد برد.

 توسعه کمی و کیفی نمایشگاه ها ،گام موثری درمسیر خدمت رسانی

به گزارش مشهد فوری به نقل از ستاد خبری بیست وچهارمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و بیستمین نمایشگاه تخصصی صوتی و تصویری " مهدی ناصحی" افزود: این نمایشگاه از لحاظ کیفی و کمی از شرایط خوبی برخوردار است و مردم می‌توانند برای آشنایی با محصولات مختلف ایرانی در حوزه لوازم خانگی و  لوازم صوتی و تصویری حضور پیدا کنند. وی تاکید کرد:  در نمایشگاه امکان خرید  بدون واسطه از شرکت‌های تولیدی مهیاست و مردم می توانند کالاهای مورد نیاز خودشان را تامین نمایند .

این عضو شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: در سال رشد تولید و مهار تورم، نمایشگاه فرصت بسیار خوبی است که مردم در این گونه نمایشگاه ها می توانند با توانمندیهای تولیدات داخلی آشنا شوند  و امیدواریم با تکرار این نمایشگاه‌ها شرایط برای تسهیل زندگی مردم مهیا می شود. وی یادآورشد: نمایشگاه بین المللی به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان ارائه خدمت به مردم به صورت سالیانه در حال ارائه خدمت است و خدمات خوبی را به مردم ارائه می‌دهد که امیدوارم بتوانیم باتوسعه کمی و کیفی نمایشگاه گام موثری در مسیر خدمت رسانی برداریم.

ناصحی خاطر نشان ساخت: نمایشگاه لوازم خانگی و صوتی و تصویری که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزاری و شاهد افتتاح آن بودیم. بیش از ۱۳۰ برند ایرانی نسبت به معرفی محصولاتشان در این نمایشگاه اقدام کردند که قطعاً فضای خوبی برای خرید شهروندان نیز فراهم شده است.

 

ارسال نظر