شناسه خبر: ۱۶۰۰۶۰
لینک کوتاه کپی شد

واژگونی خودروی دانش‌آموزان به دلیل شادی پس از کنکور‌

رقابت کنکور سراسری در شهرستان خواف همانند سایر مراکز از صبح روز چهارشنبه با گروه هنر آغاز شد اما با حاشیه‌هایی روبه‌رو بود.

واژگونی خودروی دانش‌آموزان به دلیل شادی پس از کنکور‌

به گزارش مشهد فوری ، روح الله غلامپور رئیس آموزش و پرورش شهرستان خواف اظهار داشت: در حاشیه برگزاری کنکور در روز اول، اتفاقاتی رخ داد که می‌توان به واژگونی خودرو حامل 5 جوان به دلیل شادی پس از کنکور، عدم ثبت‌نام دو دانش‌آموز در کنکور سراسری و همچنین عدم دقت یک کنکوری که مکان حوزه را بجای اینکه به مصلی درگز برود در مصلی خواف به اشتباه حضور یافته بود اشاره کرد.

وی گفت: در این واژگونی سریعا مصدومین به بیمارستان منتقل و پس از درمان ترخیص شدند در خصوص عدم ثبت نام دو دانش آموز که به هیچ عنوان هیچ ثبت نامی نداشتند و همچنین یک فرد که بجای اینکه در مصلی درگز حضور پیدا کند به مصلی خواف آمده بود نیز این افراد طبق قانون اجازه ورود به جلسه کنکور را نداشتند.

غلامپور با اشاره به افزایش 10 درصدی داوطلبان نسبت به سال گذشته عنوان کرد:با نظارت و حضور 500 نفر عوامل اجرایی کنکور سراسری در گروه هنر با 671 نفر،ریاضی 149 نفر،علوم انسانی 1497 نفر،تجربی 902 نفر و زبان با 600 نفر که مجموعا با 3819 داوطلب در شهرستان در 20 حوزه امتحانی به رقابت می‌پردازند.

رئیس اداره آموزش و پرورش خواف گفت:پیرترین فرد با 47 سال سن و جوانترین فرد با 18 سال در کنکور 1401 حضور دارند.

منبع: تسنیم

316

ارسال نظر