شناسه خبر: ۱۶۱۲۰۴
لینک کوتاه کپی شد

افشای راز قتل زن جوان در خانه متروکه‌ای در مشهد

جوانی که در پی قتل زن جوانی در زیرزمین خانه متروکه تحت تعقیب کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار داشت، روز گذشته با رصدهای اطلاعاتی در پردیس تهران به دام افتاد و به ارتکاب جنایت در مشهد اعتراف کرد.

افشای راز قتل زن جوان در خانه متروکه‌ای در مشهد

به گزارش مشهد فوری به نقل از شهرآرا نیوز رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی ساعاتی بعد از دستگیری متهم فراری گفت: به دنبال کشف جسد زن ۲۴ساله تبعه خارجی (افغانستانی) در زیرزمین یکی از منازل ویلایی متروکه در بلوار چمن مشهد، گروهی از افسران کارآزموده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با هماهنگی و دستورات قاضی ویژه قتل عمد وارد عمل شدند و تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کردند.

سرهنگ کارآگاه جواد شفیع‌زاده افزود: بررسی‌های مقدماتی نشان داد که زن جوان با شال خودش خفه شده است و احتمالاً با قاتل سابقه آشنایی دارد؛ چراکه در بازدید‌های صحنه جرم هیچ آثاری از ورود خشونت بار به محل دیده نمی‌شد. از سوی دیگر تماس مشکوکی که با همسر نجیبه (مقتول) گرفته شده بود بیانگر شناخت متهم از وضعیت اجتماعی زن جوان بود. به همین دلیل گروه تخصصی کارآگاهان زیرنظر مستقیم سرهنگ مهدی سلطانیان، رئیس اداره جنایی آگاهی به تجزیه و تحلیل جرم پرداختند و سپس با راهنمایی‌های تجربی قاضی صادق صفری به سرنخ‌هایی از ارتباط جوان ۲۴ساله افغانستانی در فضای مجازی دست یافتند که در یکی از گروه‌های تلگرامی با نجیبه (مقتول) آشنا شده بود.

856907_763

مقام ارشد پلیس آگاهی خراسان رضوی تصریح کرد: ادامه تحقیقات نشان داد که نادر ملک، متهم ۲۴ساله، در یک طباخی مشغول کار است، اما وقتی کارآگاهان برای دستگیری وی وارد عمل شدند مشخص شد او به سمت تهران گریخته است، بنابراین رصد‌های اطلاعاتی با هماهنگی قضایی ادامه یافت تا اینکه وی با همکاری حراست شرکت عمران شهر پردیس شناسایی شد.

وی گفت: به همین دلیل گروهی از کارآگاهان به سرپرستی سروان عظیمی مقدم، افسر پرونده عازم تهران شدند و متهم به قتل فراری را روز گذشته دستگیر کردند. سرهنگ کارآگاه شفیع‌زاده اضافه کرد: وی دقایقی بعد از دستگیری، ارتکاب قتل در منزل ویلایی متروکه را پذیرفت و گفت آن زن را که هموطن خودم بود در تاریخ بیست و چهارم مهر و پس از مشاجره لفظی خفه کردم.

 

ارسال نظر