شناسه خبر: ۱۶۲۴۷۶
لینک کوتاه کپی شد

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی خبر داد:

دستگیری ۵۸۰ قاچاقچی، خرده‌فروش و معتاد متجاهر در مشهد

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی از جمع‌آوری ۴۶۰ معتاد متجاهر، ۶ قاچاقچی و ۱۱۴ خرده‌فروش در اجرای طرح " آرامش در شهر" خبر داد.

دستگیری ۵۸۰ قاچاقچی، خرده‌فروش و معتاد متجاهر در مشهد

به گزارش مشهد فوری؛ سردار احمد نگهبان اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت شهروندان و برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر، طرح "آرامش در شهر" توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر مشهد و کلانتری‌های حاشیه شهر اجرا شد.

وی افزود: در این طرح که با هدف‌گیری نشانگاه‌های نقاط آلوده به خرید و فروش مواد مخدر در محلات حاشیه شهر به مدت ۴۸ ساعت اجرا شد، ۶ قاچاقچی مواد مخدر و ۱۱۴ خرده‌فروش دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند. همچنین ۴۶۰ معتاد متجاهر نیز پس از جمع‌آوری جهت بهبودی به کمپ "ماده ۱۶ دولت" زیر نظر کارشناسان منتقل شدند.

نگهبان بیان کرد: در همین راستا قریب به ۱۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر و ۴۱۲۹ قرص غیر مجاز کشف و تعداد ۱۱ دستگاه خودرو و ۱۹ دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف شد.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به پلمب ۱۴ پاتوق مواد افیونی، تصریح کرد: تشدید برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر و جمع‌آوری معتادین متجاهر از تاکیدات فرمانده انتظامی خراسان رضوی و مطالبات به حق شهروندان به عنوان سرمایه‌های اجتماعی پلیس است.

وی با اشاره به استمرار اجرای این طرح‌ها تا پاکسازی کامل نقاط آلوده، عنوان کرد: پلیس خدمتگزار و حامی مردم و در همه حال در اندیشه ارتقاء امنیت و آرامش شهروندان است و در این راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

ارسال نظر