شناسه خبر: ۱۵۶۹۹۳
لینک کوتاه کپی شد

زنانی با این ویژگی، مردان را راضی به انجام همه کار می‌کنند

همه مردان از همسرشان انتظار برخی رفتارها را دارند که خانم ها اگر این رفتارها را داشته باشند، آقایان حاضرند هر کاری برای همسرشان انجام دهند.

زنانی با این ویژگی، مردان را راضی به انجام همه کار می‌کنند

به گزارش مشهد فوری ، آقایان و خانم ها با یکدیگر تفاوت زیادی دارند، یکی از تفاوت‌های خانم‌ها و آقایان در گفتار آنهاست. آقایان کمتر حرف می‌زنند و به خانم ها نمی‌گویند که از کدام ویژگی منحصر به فرد آنها خوششان می‌آید.

اگر در شروع یک رابطه جدید هستید و می‌خواهید کاری کنید که شور و شوق را برای همیشه نگه دارید، اگر می‌خواهید کاری کنید که همسرتان بیشتر از همیشه دوستتان داشته‌باشد و حاضر باشد برای شما هر کاری کند، این بخش را مطالعه نمایید.

زنانی که آویزان نیستند

متاسفانه بسیاری از خانم ها فکر می‌کنند، اگر همیشه درو بر همسر خود باشند، او بیشتر آنها را دوست دارد اما مردها زنانی را می‌پسندند که روی پاهای خود می‌ایستند و اصطلاحا آویزان نیستند. برای اینکه همسرتان شما را بسیار دوست بدارد، یک زن مستقل و خود ساخته باشید و کاری کنید که با اعتماد به نفس به نظر برسید و هر وقت لازم شد درخواست کمک نیز بکنید.

آویزان همسر بودن

زنانی که از اهداف خود عقب نشینی نمی‌کنند

بسیاری از خانم‌ها پس از ازدواج از اهداف خود دست می‌کشند و به سادگی عقب نشینی می‌کنند و فقط وقت خود را برای رسیدگی به همسر اختصاص می‌دهند اما مردها زنانی را دوست دارند که در کنار تعهدات خانوادگی، امور روزمره کار و فعالیت‌های اجتماعی‌اش را هم جدی بگیرد.

زنانی که به برخی مسائل بی تفاوتند

بسیاری از خانم‌ها همیشه به دنبال همسر خود و پیگیر بیش از حد کارهای او هستند. این نوع خانم ها دائما به همسر خود زنگ می‌زنند و بیش از حد سوال می‌پرسند و مدام شکایت می‌کنند که «چرا دیشب دیروز فلان موقع به من زنگ نزدی؟» این سوالها باعث نمی‌شود که همسرتان بیشتر دوستتان داشته‌باشد، فقط او را دورتر می‌کند زیرا مردها از سوال و جواب کردن در رابطه متنفر هستند.

بی تفاوت بودن زن

زنانی که نسبت به خود احساس خوبی دارند

مردان حاضرند برای زنانی همه کار بکنند که نسبت به خود احساس خوبی دارند. زنانی که اعتماد به نفس بالایی دارند و به توانایی‌های خود ایمان دارند. مردان جذب زنانی خواهند شد که حتی ظاهرشان را طوری می آرایند که از ظاهر و آرایش خود داشته‌باشند پس زیرا وقتی خودتان احساس جذاب بودن می‌کنید که مطمئن باشید در ظاهرتان تاثیر می گذارد.

زنانی که از ظاهرشان غافل نیستند

بسیاری از خانم‌ها قبل از ازدواج بسیار ظاهر خوب و مرتبی دارند اما بعد از ازدواج دیگر اهمیتی به ظاهر و لباس های خود نمی‌دهند اما باید بگوییم برای مردان ظاهر بسیار اهمیت دارد و ظاهر اولین تاثیر یا تاثیرات بر روی طرف مقابل می‌گذارد.

زنانی که به غرایز بی تفاوت نیستند

متاسفانه بسیاری از خانم‌ها فکر می کنند اگر برای رابطه پیش قدم شوند، خود را کوچک کرده و از چشم می‌اندازند اما سرسخت بودن را فراموش کنید و خیلی وقت‌ها خودتان پیش قدم شوید. اما نباید این کار را همیشه تکرار کنید. شما باید همانقدر که به خورد و خوراک همسرتان اهمیت می‌دهید به نیازهای جنسی او بی تفاوت نباشید.

ابراز علاقه به شوهر

زنانی که حمایتگرند

مردها زنانی را دوست خواهند داشت که اهل شکایت نبوده و با نق نق کردن روزشان را خراب نکنند. مردها یک زن منطقی و حمایتگر را دوست دارند، زنی که در مشکلات و در موقعیت‌های حساس بتوانند روی کمکش حساب کنند نه زنی که در مشکلات تنها غر بزند و شکایت کند.

زنانی که منطقی و قدرتمندند

مردها دوست ندارند که همسر آنها مانند خمیری باشند که به آن شکل می‌دهند، مردها ترجیح می‌دهند، همسرشان عقاید و نظرات خودش را داشته‌باشد، زن قدرتمند و منطقی که دوشادوش همسرشان همیشه در تلاش برای ساختن یک زندگی هستند.

زنان منطقی و قدرتمند

زنانی که صلح طلبند

هیچ مردی نمی‌تواند بدگویی علیه دوست یا خانواده‌اش را تحمل کند و تمام عمرش را تنها و تنها با همسرش بگذراند. مردان عاشق زنان با سیاستی هستند که خود را در دل خانواده همسر جا کنند و با آنها صلح کنند نه زنانی که دائما در حال جنگ و جدل با خواهر و مادر همسر خود هستند و آرامش را از همسرشان سلب می‌کنند.

زنانی که دانا هستند

مردها دوست دارند زنشان به دنبال یاد گرفتن چیزهای جدید باشد، آن ها به دنبال زنی دنیا دیده می‌گردند که موضوعات روز را می‌شناسد و هیچ وقت دست از یادگرفتن و پیشرفت بر نمی‌دارد.

زنانی که مادر خوبی هستند

یک مرد وقتی خیالش از خانه و فرزندانش راحت باشد، بهتر می‌تواند برای پیشرفت زندگیش تلاش کند پس اگر می‌خواهید زن جذابی برای همسرتان باشید، مادری باشید که رابطه خوبی با فرزندانش دارد و دائما از فرزندانتان شکایت نکنید و خانواده را در مسیر درست مدیریت نمایید.

منبع: نمناک

345

ارسال نظر