شناسه خبر: ۱۶۱۹۸۵
لینک کوتاه کپی شد

استاندار خراسان رضوی:

کاهش معطلی رای دهندگان از مهمترین برنامه‌های انتخاباتی است

استاندار خراسان رضوی گفت: کاهش معطلی رای دهندگان در صفوف اخذ رای، یکی از مهمترین برنامه‌های اجرایی برای انتخابات پیش رو است که با جدیت پیگیری می شود.

کاهش معطلی رای دهندگان از مهمترین برنامه‌های انتخاباتی است

به گزارش مشهد فوری؛ یعقوبعلی نظری روز سه‌شنبه در همایش "رسانه و انتخابات" در مشهد افزود: در انتخابات پیش رو با افزایش ۱۵ درصدی صندوق های اخذ رای نسبت به دوره های گذشته و همچنین نظارت بیشتر بر اجرای تعهدات مجریان برگزاری انتخابات، تلاش می شود رای دهندگان در کوتاهترین زمان رای خود را به صندوق ها بریزند.

وی در خصوص نتایج احزار صلاحیت داوطلبان در خراسان رضوی ادامه داد:جریان های سیاسی داوطلبان هیچ تاثیری در تایید و یا رد صلاحیت های افراد داوطلب انتخابات پیش رو نداشته است و فقط بر اساس عملکرد شخصی آنان بوده است.

استاندار خراسان رضوی گفت: در انتخابات پیش رو صلاحیت هزار و ۷۴۴ نفر بررسی و صلاحیت بیش از ۴۵ درصد آنها تایید شده است که از تمام جریانات سیاسی در میان آنها وجود دارد.

نظری افزود: در حوزه اجرایی، عقب ماندگی خاصی نداریم و تا این لحظه طبق برنامه پیش رفته ایم. به لحاظ موضوعات امنیتی نیز همانند دیگر امور، در انتخابات تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده و همه موارد تحت کنترل و اختیار است.

وی اضافه کرد: سلامت و امانتداری مهمترین کلیدواژه تمامی مراحل انتخابات است که به طور جدی مورد تاکید است.

استاندار خراسان رضوی گفت: مشارکت حداکثری، وجه مشترک همه دستگاهها، اقشار مردم و نهادهاست که رسانه ها نیز نقش موثری در جریان سازی آن دارند.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه امسال در سراسر کشور برگزار می شود.

 

ارسال نظر