شناسه خبر: ۱۶۲۳۸۹
لینک کوتاه کپی شد

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق عنوان کرد:

ایران در عملیات وعده صادق، ناتوانی گنبد آهنین را به رخ جهانیان کشید

امیر سرتیپ دوم خلیل آبادی گفت: جمهوری اسلامی ایران در عملیات وعده صادق ناتوانی گنبد آهنین را بیش از پیش به رخ جهانیان کشید و این پاسخ کوبنده بر اساس عزم و اراده ملی انجام شده است

ایران در عملیات وعده صادق، ناتوانی گنبد آهنین را به رخ جهانیان کشید

به گزارش مشهد فوری به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، امیر سرتیپ دوم ستاد علی خلیل آبادی در جمع سی و چهارمین دوره اعزامی دانشجویان دانشگاه دافوس به مشهد، عملیات وعده صادق را مصداق بارز وعده الهی دانست و گفت: این عملیات هویت و شناسنامه ایران را به نمایش گذاشت و در نوع خود از جهات مختلف بی نظیر بوده و ثابت کرد که جمهوری اسلامی ایران مقتدر از همیشه مدافع منافع کشور است.

وی عملیات وعده صادق را بخش کوچکی از توان نظامی و دفاعی ملت ایران دانست و افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران کوچکترین تهدیدی را با کوبنده ترین حمله پاسخ خواهند داد و دشمنان این را بدانند از این پس در مقابل ملت بزرگ و مقتدر ایران، دچار خطای محاسباتی نشوند.

خلیل آبادی با اشاره به اینکه این عملیات دارای ماهیت کاملا دفاعی و پاسخی به جنایت های رژیم صهیونیستی بوده است، اظهار کرد: سیاست های جمهوری اسلامی و دور اندیشی های رهبر حکیم انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا طی چند دهه گذشته مبنی بر تقویت بنیه دفاعی و قدرت موشکی کشور، سیاست‌ های درست، عالمانه و واقع بینانه بوده است.

وی با بیان اینکه این عملیات هیمنه تبلیغاتی رژیم جعلی صهیونیستی را شکست، یادآور شد: سال‌ هاست رژیم صهیونیستی از طریق رسانه در مورد قدرت نظامی خود هوچیگری می‌کند، ولی با عملیات وعده صادق هیمنه تبلیغاتی این رژیم جعلی در هم کوبیده شد.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور در پایان با تاکید بر اینکه پیروزی نهایی جبهه حق علیه باطل وعده الهی است، خاطرنشان کرد: هیچ تردیدی وجود ندارد که رژیم صهیونیستی هر نوع سیاست و اقدامی را که در پیش گیرد، فقط خود را به نقطه پایانی موجودیت نامشروع، ظالمانه و جنایتکارانه اش نزدیک‌تر می‌کند. در ادامه دانشجویان دوره 34 دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش از بخش‌ های مختلف این منطقه پدافندی بازدید کردند.

 

ارسال نظر