شناسه خبر: ۱۶۲۳۹۲
لینک کوتاه کپی شد

اقتدار نرم‌افزاری ارتش جمهوری اسلامی ایران نقطه تمایز ما با دیگر ارتش‌ها است

استاندار خراسان رضوی در نشست با اساتید و دانشجویان دانشگاه فرماندهی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت اصلی ما قوه نرم‌افزاری بوده و نقطه تمایز ما با دیگر ارتش‌ها آن اقتدار نرم‌افزاری است. باید گفت؛ اگر توانستیم این قوه‌ نرم‌افزاری را به توان، قدرت، آمادگی فیزیکی و ابزاری تبدیل کنیم آنگاه موفق خواهیم بود.

اقتدار نرم‌افزاری ارتش جمهوری اسلامی ایران نقطه تمایز ما با دیگر ارتش‌ها است

به گزارش مشهد فوری یعقوبعلی نظری شامگاه ۲۲ اردیبهشت در نشست با اساتید و دانشجویان دانشگاه فرماندهی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران که در محل سالن اجتماعات شهید باهنر استانداری برگزار شد، اظهار کرد: استان خراسان رضوی ۷ میلیون نفر جمعیت دارد و سالانه پذیرای ۳۰ میلیون نفر زائر از نقاط مختلف کشور است.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: جمیعت این استان تلفیقی است، همچنین خراسان رضوی ۸۰۰ کیلومتر مرز مشترک با ۲ کشور دارد و با وجود این ویژگی‌ها خوشبختانه مسئله امنیتی در این استان نداریم.

image_2024-05-12_11-42-38

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه قدرت تصمیم گیری بسیار مهم بوده و از ویژگی‌هایی یک «مدیر و فرمانده» است، عنوان کرد: «استانداری» یک نقطه هماهنگی و هم‌افزایی است. بر این اساس؛ مبتنی بر مزیت‌های استان، مشکلات این استان را حل می‌کنیم.

نظری با بیان اینکه قرارگاه‌های عملیاتی و تحولی را متناسب با موضوعات مورد نیاز استان ایجاد کرده‌ایم، تصریح کرد: در این قرارگاه‌ها تصمیمات به لحظه می‌گیریم. لذا با همراهی مدیران به این باور رسیده‌ایم که در قرارگاه‌ها یک هدف قاطع و عملیاتی ایجاد کنیم تا مشکلات تسهیل شود.

 

ارسال نظر