شناسه خبر: ۱۶۲۴۱۲
لینک کوتاه کپی شد

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق:

گروه های جهادی با آمادگی کامل و تمهیدات مورد نیاز در حال خدمت رسانی هستند

امیر سرتیپ دوم خلیل آبادی گفت: گروه های جهادی منطقه پدافند هوایی شمال شرق با آمادگی کامل و تمهیدات لازم در حال خدمت رسانی به ساکنین شهرک سازمانی این منطقه هستند

گروه های جهادی با آمادگی کامل و تمهیدات مورد نیاز در حال خدمت رسانی هستند

به گزارش مشهد فوری به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، امیر سرتیپ دوم ستاد علی خلیل آبادی جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق با اشاره به خدمت رسانی شبانه روزی گروه های جهادی این منطقه در راستای کمک رسانی و جلو گیری از هرگونه اتفاق متفرقه در شهرک سازمانی این منطقه، گفت: لایروبی از معابر اصلی و هدایت روان آب‌ ها از کوچه‌ ها به سمت کال اقبال، از جمله اقدامات بسیار خوب به ساکنین شهرک سازمانی این منطقه بود که از اولین ساعات وقوع سیل با تمهیدات لازم با حضور بموقع جهاد گران رقم خورد و از هرگونه حادثه ای جلوگیری کرد.

وی افزود: گروه های جهادی منطقه پدافند هوایی شمال شرق همواره در تمامی شرایط و حوادث، بصورت شبانه روزی و با تمام توان پای کار بوده و آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

image_2024-05-19_13-04-13

سرتیپ دوم خلیل آبادی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم از مهمترین راه های کسب رضایت خداوند است، اظهار کرد: خدمت به مردم از اعمال مورد تأکید و عنایت خداوند بوده و یکی از راه های رسیدن به خداوند به شمار می رود.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور در پایان خاطرنشان کرد: جهادگران نیروهای دغدغه‌‌مندی بشمار می‌روند که گاها نسبت به فرد خدمات گیرنده، محروم‌‌تر هستند. در پایان سرتیپ دوم ستاد علی خلیل آبادی بر تسریع روند خدمت رسانی به ساکنین شهرک سازمانی این منطقه تاکید کرد.

 

ارسال نظر