شناسه خبر: ۱۶۲۴۴۴
لینک کوتاه کپی شد

بازدید فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق از ایستگاه رادار شهید بیدی

امیر سرتیپ دوم معصومی با حضور در ایستگاه رادار شهید بیدی تربت جام از بخش‌های مختلف این ایستگاه راداری بازدید کرد

بازدید فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق از ایستگاه رادار شهید بیدی

به گزارش مشهد فوری به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت امام خمینی (ره)، از آمادگی عملیاتی این ایستگاه راداری ابراز رضایت کرد و گفت: حفظ قدرت دفاعی و رصد دشمن موجب ایجاد قدرت بازدارندگی توسط پدافند هوایی کشور شده است. وی افزود: نیروی پدافند هوایی در مسیر انقلاب اسلامی و در خط مقدم دفاع از آسمان کشور قرار داد.

وی با بیان اینکه کارکنان فداکار نیروی پدافند هوایی در خط مقدم دفاع از حریم هوایی کشور، بصورت شبانه روزی در حال تلاش و کوشش هستند تا آسمان ایران را برای مردم امن و آرام نگه دارند، اظهار کرد: این عزیزان با از خود گذشتگی و ایثار در سرما و گرما و در شرایط سخت و نفس گیر با هوشیاری و آمادگی کامل، هرگونه تهدیدی را رصد و در صورت لزوم با آن مقابله می‌کنند.

امیر سرتیپ دوم محمدرضا معصومی خاطرنشان کرد: تلاش‌ های خستگی ناپذیر کارکنان غیور نیروی پدافند هوایی در کنار فناوری‌ های بروز، سبب شده تا آسمان ایران به یکی از امن‌ ترین آسمان‌ های جهان تبدیل شود و دشمنان این مرز و بوم هرگز نتوانند به حریم هوایی کشورمان تجاوز کنند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع) در ادامه ضمن حضور در یادمان شهدای گمنام این ایستگاه راداری، به مقام شهدا ادای احترام کرد.

 

ارسال نظر