شناسه خبر: ۱۶۲۴۵۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدار رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق با هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های ارتش در منطقه خراسان

حجت الاسلام والمسلمین محمد عدیده با حجت الاسلام رحمت الله دستجردی رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش دیدار و گفتگو کرد

دیدار رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق با هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های ارتش در منطقه خراسان

به گزارش مشهد فوری به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، حجت الاسلام والمسلمین عدیده به اهمیت توسعه فعالیت های فرهنگی در جامعه اشاره کرد و گفت: فعالیت های فرهنگی زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است. وی افزود: کیفیت بخشی به برنامه‌ های فرهنگی نیازمند مشارکت همگانی و استفاده از ظرفیت آحاد مختلف بویژه نسل جوان و نوجوان است.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق با تاکید بر لزوم انجام فعالیت‌ های فرهنگی با تکیه و توجه به محتوای ارزشی و اسلامی، تصریح کرد: تغذیه فکری مبلغین، توسعه مفاهیم قرآنی و تعامل با نهاد های فرهنگی از جمله برنامه‌ های منطقه پدافند هوایی شمال شرق در راستای اشاعه ارزش‌ های اسلامی در جامعه است.

رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی در ادامه با بیان اینکه مشهد مقدس از ظرفیت های فرهنگی ارزشمندی برخوردار است، اظهار کرد: همجواری با امام رئوف (ع)، پیشینه فرهنگی و برخورداری از شخصیت ها و علمای برجسته، ظرفیت های کم نظیری است که می تواند در مسیر رشد و تعالی فرهنگ استان خراسان رضوی و کشور قرار گیرد.

وی افزود: نهاد های فرهنگی باید همیشه ذهنی خلاق، چشم‌ هایی باز و دلی آگاه داشته باشند، در غیر این صورت، پروسه تبلیغ دینی و فعالیت فرهنگی آنها با شکست مواجه خواهد شد.

حجت الاسلام دستجردی با اشاره به نقش پررنگ روحانیت در انجام فعالیت های فرهنگی ارتش، خاطر نشان کرد: علما در جهت رشد و ارتقای فعالیت های فرهنگی ارتش و نیرو های مسلح قدم‌ های بسیار مثبتی برداشتند و این فعالیت ها در نظام اسلامی تنها به جنگ فیزیکی خلاصه نمی‌شود، بلکه اهداف متعالی را پیگیری می‌کنند.

 

ارسال نظر