شناسه خبر: ۱۶۲۴۶۲
لینک کوتاه کپی شد

دوره مربیگری درجه ۳ ورزش‌ های زورخانه‌ ای در منطقه پدافند هوایی شمال شرق پایان یافت

نخستین دوره مربیگری درجه ۳ ورزش‌ های زورخانه‌ای در منطقه پدافند هوایی شمال شرق به کار خود پایان داد

دوره مربیگری درجه ۳ ورزش‌ های زورخانه‌ ای در منطقه پدافند هوایی شمال شرق پایان یافت

به گزارش مشهد فوری به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، نخستین دوره مربیگری درجه ۳ ورزش‌ های زورخانه‌ ای و کشتی پهلوانی ارتش به میزبانی نیروی پدافند هوایی و در منطقه پدافند هوایی شمال شرق با حضور فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق و دبیر هیئت ورزش‌ های زورخانه‌ ای استان خراسان رضوی پایان یافت.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق در آیین این اختتامیه بر اهمیت ورزش‌ های زورخانه‌ای در حفظ و نشر فرهنگ پهلوانی و جوانمردی تأکید کرد و گفت: ورزش‌ های زورخانه‌ ای از جمله ورزش‌ های اصیل ایرانی است که قدمتی دیرینه دارد و همواره مورد توجه بسیاری از مردم بوده است. وی افزود: این چنین ورزش‌ها علاوه بر فواید جسمی و روحی، در تربیت نسل جوان و ترویج فرهنگ پهلوانی و جوانمردی نیز نقش بسزایی دارند.

امیر سرتیپ دوم محمدرضا معصومی همچنین از تلاش‌ها و زحمات مربیان و داوران در جهت برگزاری این دوره آموزشی قدردانی و ابراز امیدواری کرد که فراگیران این دوره بتوانند آموخته‌ های خود را در جهت ارتقای سطح این ورزش همگانی به نسل جوان منتقل کنند. در پایان این دوره به شرکت کنندگان حاضر گواهینامه پایان دوره مربیگری درجه ۳ اهدا گردید.

 

ارسال نظر