شناسه خبر: ۱۶۱۸۱۵
لینک کوتاه کپی شد

شهردار مزارشریف درحاشیه برگزاری یازدهمین نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری مشهد عنوان کرد:

به مراودات بین شهرداری‌های مشهد و مزارشریف خوشبینم

شهردار مزار شریف گفت: شاهد تکنولوژی های خوبی در این نمایشگاه هستم و از تکنولوژی های جدید این نمایشگاه بهره خواهیم گرفت .

 به مراودات بین شهرداری‌های مشهد و مزارشریف خوشبینم

به گزارش مشهد فوری به نقل از ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری تجهیزات پارکی مبلمان شهری و یازدهمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک شهری محمد کاظم طارق افزود: به اعتقاد من بازدید از این نمایشگاه در کشور اسلامی همجوارمان اتفاق خوبی است. زیرا دارای امکانات ، تولیدات و تکنولوژی های خوبی است .

وی ضمن امیدواری از ارتباط بیشتر در حوزه مدیریت شهری بیان داشت :امیدوارم در آینده  شاهد برگزاری چنین برنامه‌هایی در افغانستان  باشیم و شهرداران ایران را دعوت کرده و آنها از تجربیات ما استفاده کنند و همچنین ما نیز از تجربه و تکنولوژی‌های آن ها بهره ببریم.

شهردار مزار شریف ادامه داد: ما می‌خواهیم با دنیا تعاملات خوبی داشته باشیم. بخصوص با کشورهای اسلامی و بویژه کشورهای اسلامی همسایه‌های خودمان علاقمندیم تبادلات و تعاملات خوبی داشته باشیم .

محمد کاظم طارق با اشاره به آن که کشور های اسلامی برادر ما هستند، اظهار داشت : در اسلام هیچ مرزی وجود ندارد و به اعتقاد من کشور ایران نسبت به ما و ما نیز نسبت به ایران حق داریم.

شهردار مزار شریف تاکید کرد: نسبت به مراودات بین مان خوشبین هستم و از کشور ایران بخصوص شهرداری مشهد سپاسگزاریم که ما را به مشهد و این نمایشگاه دعوت کرد.

 

ارسال نظر