شناسه خبر: ۱۶۱۸۱۶
لینک کوتاه کپی شد

شهردار حله درحاشیه برگزاری نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری مشهد بیان کرد:

برای رشد مطلوب شهر حله ،به دستاوردهای شهرداری مشهد نیازداریم

شهردارحله گفت : برای رشد مطلوب در حوزه‌های مختلف مدیریت شهر ،به دستاوردها و امکانات مدیریت شهری مشهد نیاز داریم وازانها بهره خواهیم برد.

برای رشد مطلوب شهر حله ،به دستاوردهای شهرداری مشهد نیازداریم

به گزارش مشهد فوری به نقل از ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری تجهیزات پارکی مبلمان شهری و یازدهمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک شهری "محمد جابر" افزود: خوشحالم که به دیدار و زیارت کشور جمهوری اسلامی ایران و مشهد مشرف شدم و آمدنمان به این نمایشگاه برایم خیلی با ارزش است. وی با اشاره به کیفیت مطلوب بازدید از این دستاوردها و تجهیزات ارائه شده در این نمایشگاه اظهار داشت: در بازدید از این نمایشگاه شاهددستاوردها و امکانات و تجهیزات در حوزه های مختلف مدیریت شهری بودم و از آن بسیار بهره بردم .

جابر طارق تاکیدکرد: در راستای دیپلماسی بین المللی، خوشبختانه قرار بر آن است که همکاری هایی بین شهرداری حله و شهرداری مشهد انجام شود. وی تاکید کرد: طی این  همکاری از امکاناتی که دراین حوزه ها وجود دارد استفاده خواهیم کرد تا با این شیوه به یک رشد مطلوب برسیم.

شهردار حله عراق در خصوص حضورش در بزرگترین کلانشهر مذهبی دنیا و پایتخت معنوی جهان اسلام و این نمایشگاه که تجلی فعالیت‌های مدیریت شهری به خصوص در حوزه های حمل و نقل و خدمات شهری است ، خاطر نشان ساخت: در این بازدید  شاهد رشد و پیشرفت شهر مشهد بودم. امیدواریم که ارتباط بین ما بیشتر شود و بتوانیم از این تعامل بهره ببریم و به یک نتیجه خوب و مطلوب در همکاری های دوجانبه برسیم .

جابر طارق ضمن قدردانی از این دعوت بیان کرد: از این دعوت سپاسگزارم و من نیز از شهردار و مسئولین شهرداری مشهد می خواهم دعوت مارا برای دیدار از شهر حله  بپذیرند تابه این وسیله بتوانیم دوکشور مسلمان درکنار هم و تبادل و تعامل مناسب، مشکلاتمان را حل کنیم.

 

ارسال نظر