شناسه خبر: ۱۶۲۲۳۱
لینک کوتاه کپی شد

۱۱ «اینفلوئنسر» از کشور چین جاذبه‌های خراسان رضوی را به جهان معرفی می‌کنند

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: ۱۱ «اینفلوئنسر» (فرد تاثیرگذار ویژه تبلیغات در فضای مجازی) از کشور چین جاذبه‌های این استان را به جهانیان معرفی می‌کنند.

۱۱ «اینفلوئنسر» از کشور چین جاذبه‌های خراسان رضوی را به جهان معرفی می‌کنند

به گزارش مشهد فوری؛ سید جواد موسوی افزود: به منظور معرفی بیشتر استان خراسان رضوی به مردم دنیا، فعالان برتر فضای مجازی و اینفلوئنسرهای چینی در پروژه «ایران سلام»، هم‌زمان با عید بهاره چینی به مدت چهار روز( ۱۴ تا ۱۷ اسفندماه) از مسیر جاده ابریشم در خراسان رضوی بازدید می‌کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به نقش رسانه و فعالیت این گروه فعالان مطرح چینی در حوزه گردشگری، امیدواریم بتوانیم خطه خراسان رضوی را از طریق فضای مجازی به بهترین نحو به گردشگران چینی و مردم دنیا معرفی کنیم.

مدیر کل گردشگری خراسان رضوی اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح، توسعه گردشگری خارجی استان در سال ۱۴۰۳، تبلیغ مناسب جاذبه‌ها و زیرساخت‌های گردشگری استان است.

موسوی بیان کرد: بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهرستان‌های داورزن‌، سبزوار، نیشابور، مشهد و طرقبه شاندیز از اولویت های بازدید این گروه اینفلوئنسر چینی است.

استان خراسان رضوی با دارا بودن جاذبه های متعدد گردشگری از جمله تعداد ۲ هزار و ۴۲ اثر تاریخی، طبیعی و معنوی ثبت شده در فهرست آثار ملی و هشت اثر ثبت شده در فهرست یونسکو، سالانه میزبان بیش از ۳۰ میلیون زائر و گردشگر داخلی و خارجی است.

 

ارسال نظر