الف

فال روزانه سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰


6 دی 1400 - 23:32
a1b9cbed83
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! اگر با این مثل موافق هستید می‌توانید فال روزانه سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ (طالع‌بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولدتان اینجا مشاهده کنید.

به گزارش مشهد فوری، مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! اگر با این مثل موافق هستید می‌توانید فال روزانه سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ (طالع‌بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولدتان اینجا مشاهده کنید.

فال شخصی برای متولدین 7 دی:

امسال باید بیشتر از همیشه مواظب خصوصیات منفی خود از جمله حسادت، تنبلی و دمدمی مزاجی باشید. اگر می خواهید به منافع مورد نظر خود دست پیدا کنید باید از خیلی قبل تر برای اهداف خود برنامه ریزی کرده و بر اساس نقشه هایتان پیش بروید. تلاش هایی که امسال می کنید حتی اگر بلافاصله نتایج مورد نظرتان را برای شما به همراه نداشته باشند هم در دراز مدت حتما نتایج مطلوبی خواهند داشت. امسال دوره ی بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در زمینه ی املاک و مستغلات خواهد بود. عشق و روابط عاطفی از اولویت های اصلی شما در طول این سال خواهند بود. اگر هنوز تنها هستید شانس پیدا کردن عشق زندگیتان بسیار بالاست. با پیشرفت حرفه ای که خواهید داشت وضع مالیتان نیز نسبت به قبل خیلی بهتر خواهد شد. خبرهای خوبی از راه دور به شما خواهند رسید که باعث خوشحالی خودتان و خانواده تان خواهند شد.

فال روزانه متولدین فروردین

شاید امروز سرتان خیلی شلوغ باشد. در واقع حتی اگر زیاد هم سرتان شلوغ نباشد به نفعتان است که از فرصت استفاده کرده و کارهایی که پیش از این وقتی برای تکمیل آنها نداشته اید را به انجام برسانید. امروز شما در کارهایتان نظم و ترتیب خاصی دارید که به شما کمک می کند در انجام وظایف و مسئولیت های خود تمرکز کافی را داشته باشید. انگار امروز احساسات شما خفه شده اند و این وضعیت می تواند به نفع شما تمام شود. اگر با عقل و منطق کارهایتان را پیش ببرید و به مسائل احساسی کوچک اجازه ی تبدیل شدن به فیلم سینمایی را ندهید خواهید توانست عملکرد مناسبی داشته باشید و نتایج مورد نظرتان را به دست بیاورید. از لحظه لحظه عمرتان نهایت استفاده را ببرید. بیش از پیش مورد لطف و توجه شخصی قرار خواهید گرفت. نامه ای دریافت می کنید و خرجتان کم می شود. با شخصی که حد و مرزش را نمی شناسد، رابطه تان را قطع کنید. ضرری که به شما می زند نمی توانید جبران کند. تکلیف کاری را روشن کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز وقتی برای روزتان برنامه ریزی می کنید سعی کنید برنامه هایی منطقی و واقع نگرانه برای خودتان داشته باشید. این کار باعث خواهد شد در پایان روز با دیدن موفقیت هایتان احساس رضایت کنید. شاید کمی در طول روز بی حوصله باشید، اما اجازه ندهید این بی حوصلگی مانع تمرکز شما روی وظایف و مسئولیت هایتان شود. تمام ذهن شما درگیر مسائل اقتصادی است و خیلی هم خوب دارید پیش می روید، پس به تلاش خود ادامه دهید. اما به یاد داشته باشید که در محل کار روحیه کار گروهی را حفظ کرده و به خاطر جاه طلبی هایتان دیگران را زیر پا نگذارید، مطمئن باشید اینطور موفق تر خواهید بود. خودتان را به خاطر چیزهایی که اختیارشان در دست شما نیست ناراحت نکنید. شخصی را بیش از این در تصمیمتان دخالت ندهید و هر چه زودتر تصمیمتان را بگیرید و تکلیف را روشن کنید. نزدیکان شما را از انجام کاری که در سر دارید، برحزر می دارند، شما اما بهتر است کار خودتان را انجام بدهید. برای شخصی که دوستش دارید، چیزی خواهید خرید که بسیار خوشحالش می کند. بحثی که نیمه کاره مانده تمام کنید.

فال امروز متولدین خرداد

امروز شما کاملا سرحال و پرانرژی هستید و می توانید از پس هر مسئولیتی که به عهده تان گذاشته شود به خوبی بربیایید. شما با سماجت خاصی اهدافتان را دنبال می کنید و اطرافیان هم شما را لجباز نمی دانند و بیشتر به عنوان شخصی با اراده و مصمم تحسین می کنند. آنها بی آن که مجبور باشند از روی میل و خواسته ی خود شما را به عنوان رهبر و پیشرو قبول دارند و فکر می کنند که خوب می دانید چکار  دارید می کنید، به کجا می روید و چگونه باید به آنجا بروید. از فرصت استفاده کنید و همچون ستاره ای بدرخشید. تمام روزتان را به کار کردن اختصاص ندهید و زمانی را هم برای خودتان و عزیزانتان کنار بگذارید. قولی داده اید که بهتر است هر چه زودتر عملی کنید. شما آینده نگر و عاقل هستید. برای نیت تان باید کمی صبر کنید و ببینید برای آینده چه می خواهید. کاری را از روی هوا و هوس انجام ندهید. در حال حاضر رنج و سختی را تحمل می کنید، اما در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب دارد.

فال روزانه متولدین تیر

زیر این ظاهر خونسرد و بیخیال، شما همچون کوهی محکم هستید. شما با رفتار دوستانه و همراه با بیخیالی خودتان خیلی سریع دیگران را به خود جذب می کنید، اما آنها خیلی زود متوجه این موضوع می شوند که نباید قدرت شما را دست کم بگیرند. شما خیلی هم رک و راست نیستید و دانسته هایتان بسیار بیشتر از آن چیزی هستند که در ظاهر نشان می دهید. این حالت مرموز و اسرارآمیز شما باعث افزایش قدرتتان شده و به جذابیتتان هم می افزاید. همه این را خیلی خوب می دانند که اغلب پشت سکوت خرد و آگاهی نهفته است. امروز سعی کنید در محیط کارتان احساساتی نشوید و تحت هر شرایطی به اعصاب خود مسلط باشید. شخصی شما را مسخره می کند، به او اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.. اوضاع مالی تان خوب خواهد شد، بیش از حد خودتان را عذاب ندهید. برای رسیدن به چیزی یا کسی خودتان را به آب و آتش می زنید، رها کنید، چیزی که دنبالش هستید، اگر مال شما باشد به سمت تان می آید.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز دیگران علاقه ی چندانی به پرداختن به مسائل جدی عاطفی ندارند و دیواری به دور خود کشیده اند تا آنها را از شنیدن، دیدن و احساس آنچه ممکن است باعث آزارشان شود در امان نگه دارد. به این حد و مرزهایی که آنها تعیین کرده اند احترام بگذارید و سعی نکنید به زود به این حدود تجاوز کنید. شاید جوی که بر امروز حاکم است چندان خوشایند نباشند، اما شما باید سعی کنید نگرش مثبت خودتان را حفظ کنید. شما در ظاهر بسیار انعطاف پذیر به نظر می رسید، اما به هیچ وجه حاضر به مذاکره در مورد اهداف بلند مدت خود نیستید و هیچ چیزی نظرتان را در مورد آنها تغییر نخواهد داد و در راه رسیدن به آنها جدیت بسیار زیادی دارید. شنیدن خبری، آرامشتان را برهم می زند. این روزها شما جسماً بسیار خسته اید، کمی استراحت تان را بیشتر کنید تا بتوانید درست تصمیم بگیرید، وگرنه گره روی گره خواهید زد. در مورد مسئله ای تا از شما پرسیده نشده، نظرتان را بیان نکنید. به نیت تان می رسید، اگر کمی صبور باشید.

فال امروز متولدین شهریور

امروز شروع کردن روزتان کاری دشوار به نظر می رسد. از صبح که از خواب بیدار می شوید هیچ تمایلی به ترک رختخوابتان در وجود خود احساس نمی کنید. وقتی هم قصد دارید به سراغ کارهایتان بروید و کارتان را آغاز کنید، دائم یک جای کار می لنگد و برنامه هایتان به راحتی پیش نمی روند، اما نباید اجازه بدهید که این وضعیت باعث دلسردی شما شود. این وضعیت در واقع از تفکرات خودتان ریشه می گیرد و دلیل اصلی آن انتظارات بیش از حد و ایده آل گرایی غیر منطقی شماست که اجازه نمی دهد نتیجه ی هیچ کاری با استانداردهای بسیار بالایتان مطابقت داشته باشد. خودتان را با غرق شدن در جزئیات خسته نکنید تا از برنامه هایتان عقب نمانید. شما قلب پاک و مهربانی دارید و از آنجا که نمی توانید ناراحتی دیگران را ببینید، ممکن است حرفی بزنید یا پیشنهادی بدهید که به دردسرتان می اندازد. احساس می کنید که دوستی ناخواسته قصد مداخله در کارهایتان را دارد. این امر شما را عصبانی کرده، او را متوجه اشتباهش بکنید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز تمام سعی خود را در حفظ نزاکت خودتان و همچنین حریم شخصی دیگران داشته باشید و مواظب باشید نظرات و حرف هایتان را به دیگران تحمیل نکنید. این که در هر شرایطی مؤدبانه برخورد کنید از اهمیتی بسیار زیاد برخوردار است و اگر غیر از این باشد نمی توانید انتظار داشته باشید که دیگران هم با شما آن طوری که خودتان انتظار دارید برخورد کنند. امروز اوضاع خیلی حساس تر از قبل شده و اگر احتیاط نداشته باشید حتی بی آن که کاری کرده باشید هم مورد خشم آنها قرار خواهید گرفت. خودتان را با مسائل و مشکلات دیگران درگیر نکنید و اجازه ندهید مسائل و دغدغه های آنها به شما هم انتقال پیدا کنند. شما کاری را انجام می دهید که برایتان ارزشی ندارد اما به بهای گزافی می خواهید به هدفتان برسید. گره کارتان به دست خودتان باز می شود، بیهوده وقت تلف نکنید و منتظر کمک های غیبی ننشینید. شما سخت به نیتتان دل بسته اید به طوری که تمام اندیشه تان را تصاحب کرده است. اشتباه می کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز بخاطر اتفاقاتی که برایتان می افتند و آنچه در اطرافتان در جریان است دیگران را سرزنش نکنید. شما باید مانند یک شخص بالغ رفتار کرده و مسئولیت کارهای خودتان را بپذیرید. این را درک کنید که همه چیز، همیشه همان طوری که شما می خواهید پیش نخواهد رفت و خوب و بد با هم و در کنار هم هستند. این حال و هوای ناخوشایند امروز ممکن است باعث آشفتگی ذهن شما شود. سعی کنید تمرکز خود را حفظ کنید و به همین راحتی تسلیم نشوید. شاید یکی از دوستانتان شما را به ریاکاری و بی صداقتی محکوم کند و با این ادعاهای دروغین باعث ناراحتی شما شود، اما می توانید با یک مکالمه ی دوستانه و همراه با آرامش این سوء تفاهم را برطرف کنید. کمی صبور باشید و گذشته را مرور کنید. شما می توانید در تحصیل موفق شوید ولی کوتاهی می کنید و کار خود را به امروز و فردا می اندازید، زندگی سراسر مبارزه است، برای اجرای نیت خود نیاز به تلاش بیشتر دارید. چشم انداز شغلتان روشن است به شرط آن که از معلومات و فنون بیشتری برخوردار شوید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز برای این که به اندازه ی کافی کارآمد باشید و مسئولیت هایتان را آنطور که باید و شاید به انجام برسانید باید جدیت بیشتری در کارهایتان به خرج بدهید. در تعاملاتی که با دیگران دارید دقت داشته باشید بدون داشتن دلیل و مدرک کافی حرفی به زبان نیاورید تا به اعتبار خود لطمه ای وارد نکنید. بهتر است در رابطه با مشکلات اقتصادی یکی از نزدیکانتان خودتان را کنار بکشید و اجازه دهید خودش مشکلاتش را حل کند. هر راهنمایی که به او بکنید به دیده انتقاد و ایرادگیری دیده خواهد شد و نصیحت های شما خریداری نخواهد داشت. به جای کمک کردن به دیگران بد نیست نگاهی به اوضاع اقتصادی خودتان بیندازید، خودتان مشکلاتی دارید که نیاز به حل شدن دارند ولی نادیده گرفته می شوند. برای رسیدن به خواسته تان باید ناز طرف مقابلتان را بیشتر بکشید، نگران نباشید زمان ناز کردن شما هم می رسد اما فعلا بهتر است کوتاهی نکنید. در مورد موضوعی که خودتان در موردش تحقیق نکرده اید به شنیدن حرف های دیگران اکتفا نکنید و دست به اقدامی نزنید. یذیرای میهمانی خواهید بود.

فال روز متولدین دی

امروز شما احساس می کنید که موتورتان درست کار نمی کند. به دلایلی که خودتان نمی دانید چیست دست و دلتان به کار نمی رود. شما نمی توانید احساسات خود را به خوبی درک کنید، اما اجازه ندهید این وضعیت تعادل روحیتان را به هم بزند و مانع داشتن یک روز خوب برای شما بشود. درست است که از وقت گذراندن با دوستانتان و کسانی که طرز فکری شبیه به شما دارند لذت می برید، اما مواظب باشید که از وقت کار و یا خانواده برای همراهی با دوستانتان چیزی کم نکنید. شاید این راه خوبی برای فرار کردن از مشکلاتی که الان دارید و مسئولیت هایی که به عهده تان هستند باشد، اما راه حل آنها نمی تواند باشد. شخصی برای انجام کاری به شما کمک بزرگی خواهد کرد. کاری را شروع کرده اید که با سرعت دلخواهتان پیش نمی رود، به جای حرص و جوش مشکل اصلی را پیدا کنید و منتظر رسیدن خبری هستید، بی توجه به این خبر کار خودتان را بکنید. از جمعی که فقط وقتتان را می گیرد بهتر است هرچه زودتر فاصله بگیرید.

فال متولدین بهمن

امروز شما احساس می کنید چیزی که خودتان هم دقیقا نمی دانید چیست احساسات شما را سرکوب و محدود کرده است. شما حرف های زیادی برای گفتن دارید اما به دلایلی وقتی می خواهید آنها را به زبان بیاورید دچار درنگ و ناتوانی می شوید. حتی اگر چنان مضطرب و دل نگران باشید که نتوانید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید هم جای تعجب نیست. امروز از جایی که انتظارش را ندارید منافع مادی به سراغ شما خواهند آمد و این موفقیت در امور مادی به آرامش روانی شما نیز کمک خواهد کرد. شما مصمم هستید که تغییراتی مثبت در زندگی خودتان و عزیزانتان ایجاد کنید، به هیچ چیزی کمتر از بهترین ها رضایت ندهید. برای کسی کاری انجام می دهید و باری از روی دوشش بر می دارید. این روزها برای حفظ سلامتتان بیشتر ورزش کنید. در محیط کاری راهی که انتخاب کرده اید راه درستی نیست و به زودی پشیمان می شوید، این راه غیر از ضرر چیز دیگری برایتان ندارد. پیغامی دریافت می کنید به آن اهمیت ندهید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما احساس کسالت و بی انگیزگی می کنید، اما بخواهید یا نخواهید باید به آن کوه بزرگی از وظایف و مسئولیت های مختلف که در انتظارتان است حمله کنید. حواستان به گذشت زمان باشد و از تمام لحظات خود بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. نه این که تمام وقت خود را به کار کردن اختصاص دهید و هیچ استراحتی نکنید، ولی هر کاری را در زمان درست انجام داده و برای هر چیزی برنامه ای داشته باشید و وقتتان را به بطالت نگذرانید. اگر نظم و ترتیب لازم را داشته باشید و کارهایتان را یکی یکی تکمیل کرده و به سرانجام برسانید تا پایان روز خواهید دید بدون آن که خیلی خسته شوید حجم قابل توجهی از کارهایتان را انجام داده اید. در مورد نیت تان دست از لجاجت بردارید و با اندیشه و تفکر و سرعت عمل مقدمات فعالیت خود را فراهم کنید. همیشه کارها بر وفق مراد نیست و حساب ها درست از کار در نمی آید. هر چه اصرار و پافشاری کنید، فقط وقت و عمرتان را تلف کرده اید. جواب یک دعوت را هر چه زودتر بدهید.

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! اگر با این مثل موافق هستید می‌توانید فال روزانه سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ (طالع‌بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولدتان اینجا مشاهده کنید.

پایگاه خبری مشهد فوری (mashhadfori.com)

a1b9cbed83
6 دی 1400 - 23:32

به گزارش مشهد فوری، مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! اگر با این مثل موافق هستید می‌توانید فال روزانه سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ (طالع‌بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولدتان اینجا مشاهده کنید.

فال شخصی برای متولدین 7 دی:

امسال باید بیشتر از همیشه مواظب خصوصیات منفی خود از جمله حسادت، تنبلی و دمدمی مزاجی باشید. اگر می خواهید به منافع مورد نظر خود دست پیدا کنید باید از خیلی قبل تر برای اهداف خود برنامه ریزی کرده و بر اساس نقشه هایتان پیش بروید. تلاش هایی که امسال می کنید حتی اگر بلافاصله نتایج مورد نظرتان را برای شما به همراه نداشته باشند هم در دراز مدت حتما نتایج مطلوبی خواهند داشت. امسال دوره ی بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در زمینه ی املاک و مستغلات خواهد بود. عشق و روابط عاطفی از اولویت های اصلی شما در طول این سال خواهند بود. اگر هنوز تنها هستید شانس پیدا کردن عشق زندگیتان بسیار بالاست. با پیشرفت حرفه ای که خواهید داشت وضع مالیتان نیز نسبت به قبل خیلی بهتر خواهد شد. خبرهای خوبی از راه دور به شما خواهند رسید که باعث خوشحالی خودتان و خانواده تان خواهند شد.

فال روزانه متولدین فروردین

شاید امروز سرتان خیلی شلوغ باشد. در واقع حتی اگر زیاد هم سرتان شلوغ نباشد به نفعتان است که از فرصت استفاده کرده و کارهایی که پیش از این وقتی برای تکمیل آنها نداشته اید را به انجام برسانید. امروز شما در کارهایتان نظم و ترتیب خاصی دارید که به شما کمک می کند در انجام وظایف و مسئولیت های خود تمرکز کافی را داشته باشید. انگار امروز احساسات شما خفه شده اند و این وضعیت می تواند به نفع شما تمام شود. اگر با عقل و منطق کارهایتان را پیش ببرید و به مسائل احساسی کوچک اجازه ی تبدیل شدن به فیلم سینمایی را ندهید خواهید توانست عملکرد مناسبی داشته باشید و نتایج مورد نظرتان را به دست بیاورید. از لحظه لحظه عمرتان نهایت استفاده را ببرید. بیش از پیش مورد لطف و توجه شخصی قرار خواهید گرفت. نامه ای دریافت می کنید و خرجتان کم می شود. با شخصی که حد و مرزش را نمی شناسد، رابطه تان را قطع کنید. ضرری که به شما می زند نمی توانید جبران کند. تکلیف کاری را روشن کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز وقتی برای روزتان برنامه ریزی می کنید سعی کنید برنامه هایی منطقی و واقع نگرانه برای خودتان داشته باشید. این کار باعث خواهد شد در پایان روز با دیدن موفقیت هایتان احساس رضایت کنید. شاید کمی در طول روز بی حوصله باشید، اما اجازه ندهید این بی حوصلگی مانع تمرکز شما روی وظایف و مسئولیت هایتان شود. تمام ذهن شما درگیر مسائل اقتصادی است و خیلی هم خوب دارید پیش می روید، پس به تلاش خود ادامه دهید. اما به یاد داشته باشید که در محل کار روحیه کار گروهی را حفظ کرده و به خاطر جاه طلبی هایتان دیگران را زیر پا نگذارید، مطمئن باشید اینطور موفق تر خواهید بود. خودتان را به خاطر چیزهایی که اختیارشان در دست شما نیست ناراحت نکنید. شخصی را بیش از این در تصمیمتان دخالت ندهید و هر چه زودتر تصمیمتان را بگیرید و تکلیف را روشن کنید. نزدیکان شما را از انجام کاری که در سر دارید، برحزر می دارند، شما اما بهتر است کار خودتان را انجام بدهید. برای شخصی که دوستش دارید، چیزی خواهید خرید که بسیار خوشحالش می کند. بحثی که نیمه کاره مانده تمام کنید.

فال امروز متولدین خرداد

امروز شما کاملا سرحال و پرانرژی هستید و می توانید از پس هر مسئولیتی که به عهده تان گذاشته شود به خوبی بربیایید. شما با سماجت خاصی اهدافتان را دنبال می کنید و اطرافیان هم شما را لجباز نمی دانند و بیشتر به عنوان شخصی با اراده و مصمم تحسین می کنند. آنها بی آن که مجبور باشند از روی میل و خواسته ی خود شما را به عنوان رهبر و پیشرو قبول دارند و فکر می کنند که خوب می دانید چکار  دارید می کنید، به کجا می روید و چگونه باید به آنجا بروید. از فرصت استفاده کنید و همچون ستاره ای بدرخشید. تمام روزتان را به کار کردن اختصاص ندهید و زمانی را هم برای خودتان و عزیزانتان کنار بگذارید. قولی داده اید که بهتر است هر چه زودتر عملی کنید. شما آینده نگر و عاقل هستید. برای نیت تان باید کمی صبر کنید و ببینید برای آینده چه می خواهید. کاری را از روی هوا و هوس انجام ندهید. در حال حاضر رنج و سختی را تحمل می کنید، اما در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب دارد.

فال روزانه متولدین تیر

زیر این ظاهر خونسرد و بیخیال، شما همچون کوهی محکم هستید. شما با رفتار دوستانه و همراه با بیخیالی خودتان خیلی سریع دیگران را به خود جذب می کنید، اما آنها خیلی زود متوجه این موضوع می شوند که نباید قدرت شما را دست کم بگیرند. شما خیلی هم رک و راست نیستید و دانسته هایتان بسیار بیشتر از آن چیزی هستند که در ظاهر نشان می دهید. این حالت مرموز و اسرارآمیز شما باعث افزایش قدرتتان شده و به جذابیتتان هم می افزاید. همه این را خیلی خوب می دانند که اغلب پشت سکوت خرد و آگاهی نهفته است. امروز سعی کنید در محیط کارتان احساساتی نشوید و تحت هر شرایطی به اعصاب خود مسلط باشید. شخصی شما را مسخره می کند، به او اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.. اوضاع مالی تان خوب خواهد شد، بیش از حد خودتان را عذاب ندهید. برای رسیدن به چیزی یا کسی خودتان را به آب و آتش می زنید، رها کنید، چیزی که دنبالش هستید، اگر مال شما باشد به سمت تان می آید.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز دیگران علاقه ی چندانی به پرداختن به مسائل جدی عاطفی ندارند و دیواری به دور خود کشیده اند تا آنها را از شنیدن، دیدن و احساس آنچه ممکن است باعث آزارشان شود در امان نگه دارد. به این حد و مرزهایی که آنها تعیین کرده اند احترام بگذارید و سعی نکنید به زود به این حدود تجاوز کنید. شاید جوی که بر امروز حاکم است چندان خوشایند نباشند، اما شما باید سعی کنید نگرش مثبت خودتان را حفظ کنید. شما در ظاهر بسیار انعطاف پذیر به نظر می رسید، اما به هیچ وجه حاضر به مذاکره در مورد اهداف بلند مدت خود نیستید و هیچ چیزی نظرتان را در مورد آنها تغییر نخواهد داد و در راه رسیدن به آنها جدیت بسیار زیادی دارید. شنیدن خبری، آرامشتان را برهم می زند. این روزها شما جسماً بسیار خسته اید، کمی استراحت تان را بیشتر کنید تا بتوانید درست تصمیم بگیرید، وگرنه گره روی گره خواهید زد. در مورد مسئله ای تا از شما پرسیده نشده، نظرتان را بیان نکنید. به نیت تان می رسید، اگر کمی صبور باشید.

فال امروز متولدین شهریور

امروز شروع کردن روزتان کاری دشوار به نظر می رسد. از صبح که از خواب بیدار می شوید هیچ تمایلی به ترک رختخوابتان در وجود خود احساس نمی کنید. وقتی هم قصد دارید به سراغ کارهایتان بروید و کارتان را آغاز کنید، دائم یک جای کار می لنگد و برنامه هایتان به راحتی پیش نمی روند، اما نباید اجازه بدهید که این وضعیت باعث دلسردی شما شود. این وضعیت در واقع از تفکرات خودتان ریشه می گیرد و دلیل اصلی آن انتظارات بیش از حد و ایده آل گرایی غیر منطقی شماست که اجازه نمی دهد نتیجه ی هیچ کاری با استانداردهای بسیار بالایتان مطابقت داشته باشد. خودتان را با غرق شدن در جزئیات خسته نکنید تا از برنامه هایتان عقب نمانید. شما قلب پاک و مهربانی دارید و از آنجا که نمی توانید ناراحتی دیگران را ببینید، ممکن است حرفی بزنید یا پیشنهادی بدهید که به دردسرتان می اندازد. احساس می کنید که دوستی ناخواسته قصد مداخله در کارهایتان را دارد. این امر شما را عصبانی کرده، او را متوجه اشتباهش بکنید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز تمام سعی خود را در حفظ نزاکت خودتان و همچنین حریم شخصی دیگران داشته باشید و مواظب باشید نظرات و حرف هایتان را به دیگران تحمیل نکنید. این که در هر شرایطی مؤدبانه برخورد کنید از اهمیتی بسیار زیاد برخوردار است و اگر غیر از این باشد نمی توانید انتظار داشته باشید که دیگران هم با شما آن طوری که خودتان انتظار دارید برخورد کنند. امروز اوضاع خیلی حساس تر از قبل شده و اگر احتیاط نداشته باشید حتی بی آن که کاری کرده باشید هم مورد خشم آنها قرار خواهید گرفت. خودتان را با مسائل و مشکلات دیگران درگیر نکنید و اجازه ندهید مسائل و دغدغه های آنها به شما هم انتقال پیدا کنند. شما کاری را انجام می دهید که برایتان ارزشی ندارد اما به بهای گزافی می خواهید به هدفتان برسید. گره کارتان به دست خودتان باز می شود، بیهوده وقت تلف نکنید و منتظر کمک های غیبی ننشینید. شما سخت به نیتتان دل بسته اید به طوری که تمام اندیشه تان را تصاحب کرده است. اشتباه می کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز بخاطر اتفاقاتی که برایتان می افتند و آنچه در اطرافتان در جریان است دیگران را سرزنش نکنید. شما باید مانند یک شخص بالغ رفتار کرده و مسئولیت کارهای خودتان را بپذیرید. این را درک کنید که همه چیز، همیشه همان طوری که شما می خواهید پیش نخواهد رفت و خوب و بد با هم و در کنار هم هستند. این حال و هوای ناخوشایند امروز ممکن است باعث آشفتگی ذهن شما شود. سعی کنید تمرکز خود را حفظ کنید و به همین راحتی تسلیم نشوید. شاید یکی از دوستانتان شما را به ریاکاری و بی صداقتی محکوم کند و با این ادعاهای دروغین باعث ناراحتی شما شود، اما می توانید با یک مکالمه ی دوستانه و همراه با آرامش این سوء تفاهم را برطرف کنید. کمی صبور باشید و گذشته را مرور کنید. شما می توانید در تحصیل موفق شوید ولی کوتاهی می کنید و کار خود را به امروز و فردا می اندازید، زندگی سراسر مبارزه است، برای اجرای نیت خود نیاز به تلاش بیشتر دارید. چشم انداز شغلتان روشن است به شرط آن که از معلومات و فنون بیشتری برخوردار شوید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز برای این که به اندازه ی کافی کارآمد باشید و مسئولیت هایتان را آنطور که باید و شاید به انجام برسانید باید جدیت بیشتری در کارهایتان به خرج بدهید. در تعاملاتی که با دیگران دارید دقت داشته باشید بدون داشتن دلیل و مدرک کافی حرفی به زبان نیاورید تا به اعتبار خود لطمه ای وارد نکنید. بهتر است در رابطه با مشکلات اقتصادی یکی از نزدیکانتان خودتان را کنار بکشید و اجازه دهید خودش مشکلاتش را حل کند. هر راهنمایی که به او بکنید به دیده انتقاد و ایرادگیری دیده خواهد شد و نصیحت های شما خریداری نخواهد داشت. به جای کمک کردن به دیگران بد نیست نگاهی به اوضاع اقتصادی خودتان بیندازید، خودتان مشکلاتی دارید که نیاز به حل شدن دارند ولی نادیده گرفته می شوند. برای رسیدن به خواسته تان باید ناز طرف مقابلتان را بیشتر بکشید، نگران نباشید زمان ناز کردن شما هم می رسد اما فعلا بهتر است کوتاهی نکنید. در مورد موضوعی که خودتان در موردش تحقیق نکرده اید به شنیدن حرف های دیگران اکتفا نکنید و دست به اقدامی نزنید. یذیرای میهمانی خواهید بود.

فال روز متولدین دی

امروز شما احساس می کنید که موتورتان درست کار نمی کند. به دلایلی که خودتان نمی دانید چیست دست و دلتان به کار نمی رود. شما نمی توانید احساسات خود را به خوبی درک کنید، اما اجازه ندهید این وضعیت تعادل روحیتان را به هم بزند و مانع داشتن یک روز خوب برای شما بشود. درست است که از وقت گذراندن با دوستانتان و کسانی که طرز فکری شبیه به شما دارند لذت می برید، اما مواظب باشید که از وقت کار و یا خانواده برای همراهی با دوستانتان چیزی کم نکنید. شاید این راه خوبی برای فرار کردن از مشکلاتی که الان دارید و مسئولیت هایی که به عهده تان هستند باشد، اما راه حل آنها نمی تواند باشد. شخصی برای انجام کاری به شما کمک بزرگی خواهد کرد. کاری را شروع کرده اید که با سرعت دلخواهتان پیش نمی رود، به جای حرص و جوش مشکل اصلی را پیدا کنید و منتظر رسیدن خبری هستید، بی توجه به این خبر کار خودتان را بکنید. از جمعی که فقط وقتتان را می گیرد بهتر است هرچه زودتر فاصله بگیرید.

فال متولدین بهمن

امروز شما احساس می کنید چیزی که خودتان هم دقیقا نمی دانید چیست احساسات شما را سرکوب و محدود کرده است. شما حرف های زیادی برای گفتن دارید اما به دلایلی وقتی می خواهید آنها را به زبان بیاورید دچار درنگ و ناتوانی می شوید. حتی اگر چنان مضطرب و دل نگران باشید که نتوانید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید هم جای تعجب نیست. امروز از جایی که انتظارش را ندارید منافع مادی به سراغ شما خواهند آمد و این موفقیت در امور مادی به آرامش روانی شما نیز کمک خواهد کرد. شما مصمم هستید که تغییراتی مثبت در زندگی خودتان و عزیزانتان ایجاد کنید، به هیچ چیزی کمتر از بهترین ها رضایت ندهید. برای کسی کاری انجام می دهید و باری از روی دوشش بر می دارید. این روزها برای حفظ سلامتتان بیشتر ورزش کنید. در محیط کاری راهی که انتخاب کرده اید راه درستی نیست و به زودی پشیمان می شوید، این راه غیر از ضرر چیز دیگری برایتان ندارد. پیغامی دریافت می کنید به آن اهمیت ندهید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما احساس کسالت و بی انگیزگی می کنید، اما بخواهید یا نخواهید باید به آن کوه بزرگی از وظایف و مسئولیت های مختلف که در انتظارتان است حمله کنید. حواستان به گذشت زمان باشد و از تمام لحظات خود بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. نه این که تمام وقت خود را به کار کردن اختصاص دهید و هیچ استراحتی نکنید، ولی هر کاری را در زمان درست انجام داده و برای هر چیزی برنامه ای داشته باشید و وقتتان را به بطالت نگذرانید. اگر نظم و ترتیب لازم را داشته باشید و کارهایتان را یکی یکی تکمیل کرده و به سرانجام برسانید تا پایان روز خواهید دید بدون آن که خیلی خسته شوید حجم قابل توجهی از کارهایتان را انجام داده اید. در مورد نیت تان دست از لجاجت بردارید و با اندیشه و تفکر و سرعت عمل مقدمات فعالیت خود را فراهم کنید. همیشه کارها بر وفق مراد نیست و حساب ها درست از کار در نمی آید. هر چه اصرار و پافشاری کنید، فقط وقت و عمرتان را تلف کرده اید. جواب یک دعوت را هر چه زودتر بدهید.

منبع: تصویر زندگی

345

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

اخبار ایران و جهان