شناسه خبر: ۱۶۲۴۲۰
لینک کوتاه کپی شد

برگزاری امتحان نهایی در سیصد و یازده حوزه امتحانی خراسان رضوی در سلامت کامل

سید امیر شوشتری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی امروز شنبه پنجم خردادماه در اولین روز از برگزاری امتحانات نهایی به همراه هاشمی نکو مشاور وزیر آموزش و پرورش و نماینده ویژه مقام عالی وزارت از روند اجرای این آزمون‌ها در مشهد و تبادکان بازدید به عمل آورد.

برگزاری امتحان نهایی در سیصد و یازده حوزه امتحانی خراسان رضوی در سلامت کامل

به گزارش مشهد فوری به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به برگزاری سلامت امتحانات نهایی در سطح استان گفت: طی بازدید‌های انجام شده و گزارشات دریافتی از حوزه‌های استان می‌توانیم با قاطعیت از برگزاری بدون مشکل امتحانات نهایی در سراسر استان خبر دهیم و امتحانات در تمامی ۳۱۱ حوزه استان در نهایت سلامت در حال برگزاری است.

وی افزود: در استان خراسان رضوی ۴۵ هزار و ۸۳۲ نفر در پایه‌ دهم، ۴۴ هزار و ۸۷۲ نفر در پایه یازدهم و ۷۵ هزار و ۳۲۸ نفر در پایه دوازدهم در ۳۱۱ حوزه امتحانی و در مجموع ۱۶۶ هزار و ۳۲ نفر در هر سه پایه در امتحانات نهایی در سطح استان حضور دارند.

شوشتری در ادامه گفت: ۲۷ هزار نفر نیز در قالب ۱۹۸ هزار نفردرس علاوه بر آمار قبل برای ترمیم نمره در استان شرکت کرده اند. وی در پایان خاطرنشان کرد: اوراق امتحانی در ۴۹ حوزه تصحیح، بررسی می شوند.

 

ارسال نظر