شناسه خبر: ۱۶۱۱۲۴
لینک کوتاه کپی شد

هوشمندسازی شبکه‌ توزیع آب گنابادآغاز شد/ بهره برداری از پانزدهمین جایگاه برداشت آب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از آغاز اجرای پروژه‌ هوشمندسازی شبکه‌ توزیع آب گناباد و بهره برداری از پانزدهمین جایگاه برداشت آب در این شهر با اعتبار 11 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

هوشمندسازی شبکه‌ توزیع آب گنابادآغاز شد/  بهره برداری از پانزدهمین جایگاه برداشت آب

به گزارش مشهد فوری؛ حسین امامی هوشمند سازی شبکه‌ را موجب توزیع عادلانه و یکنواخت و بهره‌ مندی شهروندان از فشار مطلوب آب ، افزایش طول عمر شبکه و کاهش هدررفت آب دانست که با 10 میلیارد ریال اعتبارعملیاتی شد. وی خاطر نشان کرد: در اجرای این پروژه 9 حوضچه شیرآلات در هفت نقطه شهر برای مدیریت 235 کیلومتر شبکه توزیع آب احداث می شود.

وی همچنین با اشاره به بهره برداری از جایگاه برداشت آب خیرساز شهیدان نقوی مقدم شهر گناباد گفت: طی شش سال گذشته 15 جایگاه برداشت آب در شش سال در گناباد ساخته شده است.

امامی تعداد جایگاه‌های در حال ساخت را سه سکو برشمرد و ادامه داد: جایگاه برداشت شهیدان نقوی مقدم با اعتبار 1.5 میلیارد ریال توسط خیر ساخته شده است. به گفته وی پدافند غیر عامل و آمادگی برای مواقع بحرانی و بهینه‌سازی و صرفه‌جویی در مصرف آب و بهره‌مندی مردم از آب شرب باکیفیت از اهداف جداسازی آب شرب از بهداشتی در شهر گناباد محسوب می شود. لازم به ذکر است سازه‌ 18 جایگاه برداشت آب در گناباد توسط خیرین اجرا شده است و زیرساخت شبکه‌ توزیع و آب مورد نیاز هم توسط آبفا تأمین می شود.

 

ارسال نظر