شناسه خبر: ۱۶۲۱۳۰
لینک کوتاه کپی شد

سرپرست نمایشگاه بین‌المللی مشهد خبرداد:

مشهد میزبان بزرگترین نمایشگاه کشاورزی ایران

سرپرست نمایشگاه بین‌المللی مشهد از آغاز فعالیت نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی ( ادوات، ماشین آلات و مکانیزاسیون)به عنوان بزرگترین نمایشگاه کشاورزی ایران همزمان با سالروز مبعث رسول مکرم اسلام (ص) دراین شهر خبر داد.

مشهد میزبان بزرگترین نمایشگاه کشاورزی ایران

به گزارش مشهد فوری به نقل از روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی مشهد، رضا صفری در این خصوص اظهار داشت : این نمایشگاه ظهر امروز پنج شنبه ۱۹ بهمن ماه افتتاح شد و تا ۲۲بهمن ماه جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد به کار خود ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به اهداف نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی ( ادوات، ماشین آلات و مکانیزاسیون) افزود: اهداف این نمایشگاه شامل شناساندن پتانسیل های داخلی و خارجی ، رونمایی و آشنایی با محصوالات جدید در زمینه های مختلف کشاورزی ،نگاه ویژه به حوزه های اشتغال و رونق تولید ، برقراری ارتباط مناسب میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان وتوسعه صادرات در حوزه کشاورزی است .

صفری خاطر نشان ساخت: بزرگترین نمایشگاه کشاورزی ایران که توسط شرکت نمایشگاهی رونق برگزار می شود در فضایی به وسعت ۲۵ هزار مترمربع ودر سالن های مفاخر، فردوسی ، عطار و همچنین فضای باز برای استقرار شرکت های حاضر در این نمایشگاه پیش بینی شده تا محصولات و کالاهای تولیدی وبه روز خود را به بازدید عموم بگذارند.

وی در خصوص تعداد مشارکت کنندگان در این نمایشگاه نیز گفت :  تعداد کل مجموعه های حاضردر نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی بیش از ۳۰۰شرکت ودر قالب ۲۰۰ غرفه است که تعداد مشارکت کنندگان داخل استان خراسان رضوی  ۱۱۰شرکت و همچنین تعداد مشارکت کنندگان خارج از استان خراسان رضوی ۹۰ شرکت از استان های از استانهای تهران ،آذربایجان غربی و شرقی، خوزستان ، فارس،  همدان ، مرکزی ، مازندران، کردستان ، اصفهان ، البرز ،کرمان ، لرستان ، زنجان و قزوین می باشد.                   

  گفتنی است این  نمایشگاه تا ۲۲ بهمن  ادامه خواهد داشت وعلاقه مندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۱ الی ۱۸ و در روز آخر از ساعت ۱۲ الی ۱۹ از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

 

 

ارسال نظر