شناسه خبر: ۱۶۱۵۱۴
لینک کوتاه کپی شد

دختر مدرسه ای نیمه شب در دام شیطان افتاد ! / می خواست مرا با هواپیما بدزدد !

باورش کرده بودم، حدود یک سال بود که در فضای مجازی با هم ارتباط داشتیم. به همین دلیل وقتی به مشهد رسید، حدود ساعت 2 بامداد به آرامی کیفم را برداشتم و پنهانی از خانه خارج شدم اما وقتی او را دیدم از تعجب و حیرت می خواستم فریاد بکشم که مرا با تهدید سوار خودرو کرد.

دختر مدرسه ای نیمه شب در دام شیطان افتاد ! / می خواست مرا با هواپیما بدزدد !

به گزارش مشهد فوری؛ این دختر که اشک ریزان در آغوش مادرش آرام گرفته بود درباره این ماجرای تاسف بار به مشاور و مددکار اجتماعی  کلانتری احمد آباد گفت:حدود یک سال قبل در فضای مجازی با کامران آشنا شدم. تصویر او به جوانی 20ساله شباهت داشت و بسیار خوش تیپ بود. او خودش را دانشجوی مهندسی برق معرفی کرد و به من وعده ازدواج داد به همین دلیل هم با او در فضای مجازی ارتباط داشتم و موضوع را برای یکی از همکلاسی هایم بازگو کردم. از آن روز به بعد گوشی از دستم نمی افتاد و همه افکارم درگیر کامران بود تا این که یک روز پیام داد قرار است برای دیدار با من به مشهد بیاید. من هم که شیفته اش بودم برای ملاقات با او لحظه شماری می کردم. اوگفت ساعت 2 بامداد به مشهد می رسد اما چون کسی را در مشهد نمی شناسد مستقیم به در منزل ما می آید. من هم برنامه ریزی کردم و تصمیم گرفتم شبانه از خانه خارج شوم وتا ساعت6 بامداد که برای رفتن به مدرسه آماده می شدم، با او باشم و سپس به خانه بازگردم. این بودکه در روز قرار خوابم نبرد، به آرامی کیفم را برداشتم و از خانه بیرون آمدم. با ترس و اضطراب منتظر کامران بودم که ناگهان مردی حدود40 ساله از خودرو پیاده شد و در حالی که خودش را کامران معرفی می کرد از من خواست تا سوار خودرو شوم!

خیلی ترسیده بودم چون هیچ شباهتی به کامران نداشت ولی او با تهدید مرا سوار کرد وبه یک خانه متروکه برد. او گوشی ام را گرفت و در را به روی من قفل کرد.از ترس گریه می کردم و از این که به چنگ فردی شیطان صفت افتاده بودم خودم را سرزنش می کردم.فقط از طریق تماس های تلفنی اش فهمیدم که قرار است مرا ساعت 10 صبح با هواپیما به غرب کشور ببرد! هنوز به فرودگاه نرسیده بودیم که نیروهای انتظامی از راه رسیدند و مرا نجات دادند اما ای کاش...

بررسی های پلیس با دستگیری مرد 40ساله نشان داد که او هویت واقعی خود را پنهان کرده و با تصاویر دروغین، دختر16ساله را فریب داده است.بنابراین با صدور دستوری ویژه از سوی سرگرد سید محمد سید گلستان(رئیس کلانتری احمدآباد مشهد) تحقیقات گسترده ای برای کشف جرایم احتمالی دیگر آنان آغاز شد.

منبع: روزنامه خراسان

 

ارسال نظر