شناسه خبر: ۱۶۲۳۳۱
لینک کوتاه کپی شد

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق عنوان کرد:

ولایت‌ مداری و مردمی بودن مهمترین ویژگی ارتش است

امیر سرتیپ دوم خلیل آبادی گفت: اقتدار، دوری از تشریفات و هوشیاری از دیگر خصوصیات متمایز ارتش کشورمان با نیروها و قوای مسلح سایر کشورها است.

ولایت‌ مداری و مردمی بودن مهمترین ویژگی ارتش است

به گزارش مشهد فوری به قل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق، امیر سرتیپ دوم ستاد علی خلیل آبادی جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق در جمع فرماندهان این منطقه پدافندی با بیان اینکه مشروعیت ارتش جمهوری اسلامی ایران به تأیید ولی فقیه و نایب امام زمان (عج) است، اظهار کرد: امروز ارتش و سایر نیروهای مسلح تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا به عنوان جانشین امام راحل با اقتدار در راستای دفاع از میهن اسلامی، ثابت قدم ایستاده‌ اند.

وی با اشاره به خدمات ارزنده و چشمگیر ارتش در عرصه‌ های گوناگون، افزود: این نیرو با پایبندی به معارف اسلامی نه تنها در پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کرد، بلکه بعد از جنگ نیز درعرصه‌ های مختلف به امداد رسانی و کمک به مردم، حضوری فعال و نقشی تعیین کننده داشته است.

وی تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران و سایر نیروهای مسلح با اتکاء به منابع داخلی در شرایط مختلف، با حفظ اقتدار و صلابت خود، بر تمام مشکلات فائق آمده و اجازه هرگونه تحرک و زیاده خواهی را از دشمنان نظام و انقلاب سلب کرده‌ اند.

image_2024-04-21_11-24-34

خلیل آبادی به نقش پر رنگ ارتش در راستای خدمت به نظام و مردم اشاره کرد و گفت: ارتش علاوه بر نقش آفرینی در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، بعد از آن هم به عنوان بازوی توانا در خدمت مردم، نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری بوده است.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور با تاکید بر حفظ آمادگی و توان بالای دفاعی ارتش در دفاع از کشور، خاطرنشان کرد: ارتش و سایر قوای مسلح کشور امروز در اوج آمادگی به سر می برند و آماده هستند تا در هر سطحی با تهاجمات دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب مقابله کرده و به تمام کسانی که چشم طمع به این آب و خاک دارند، درسی فراموش نشدنی دهند.

 

ارسال نظر